פתיחת שקית 30/6/22

"לימון זסט" של 7Acres הקנדית, יבוא של "בול פארמה", קטגוריה T20/C4.

גילוי נאות: אני משמש כיועץ לחברת בול-פארמה. אין בכך כדי להשפיע על חוות הדעת שלי.

עם פתיחת השקית עולה ניחוח עוצמתי של סוכריות לימון:  "הסנפה" נוספת, איטית ועמוקה יותר, מעלה גם חריפות מסויימת ויוצרת שילוב מעניין ומסקרן – ככל שאני שואף עמוק יותר את הניחוח מהשקית, כך מתרחב החיוך השמח על פני.

נעבור לתכולת השקית:

התפרחות הריחניות עתירות טריכומות. יבוש מצויין, טרימינג מקצועי, צבען הירוק-לימוני של התפרחות בהחלט מזרז את הרצון לטעום אותן.

העישון נעים ותואם את הריח, יורד חלק, לא משעל, מותיר אותי עם טעם של עוד, בצפיה לשאיפה הבאה.

צרכנים בחו"ל מדווחים כי הוא מעודד פתיחות חברתית ועשוי לגרום לדברנות מוגזמת. יש המעידים כי הוא מעורר מיניות ומגביר חושניות. בהיבט הרפואי הוא נחשב לזן שיכול לסייע לסובלים מפוסט טראומה, פיברומיאלגיה, קרוהן/קוליטיס ומכאב כרוני.

ההשפעה מהירה למדי אך חשוב לזכור שהיא אינדיוידואלית ומשתנה מאדם לאדם. עלי, השפעת ה"למון זץ" היא היברידית למהדרין: משכיח את הכאבים ומרפה את הגוף כיאה לאינדיקה, אך מעורר את המחשבה עם נטיה להתרוממות הרוח האופיינית לסטיבה. תוסיפו לזה נינוחות כללית אותה יש שיגדירו כ"אופוריה קלה" והנה לכם זן מאוזן ביותר.

למתחילים – זו הזדמנות להתנסות בקנאביס ריחני, טעים ואיכותי. כדאי להתחיל עם שאיפה אחת או שתיים, להמתין כחמש עד עשר דקות בטרם מחליטים לגבי שאיפה נוספת.

למנוסים – אחלה וויד, תענוג של ממש.

ללא ספק, ארכוש שקית נוספת!

טרפנים עיקריים:

לימונן – האחראי על תחושת האופוריה וההי, נוגד חרדה, מרגיע, אנטיביוטי, אנטי דלקתי, מחזק את מערכת ההגנה של הגוף, מקל על התאוששות, מסייע לבעיות כיבה (קרוהן, מעי רגיז), מרחיב סימפונות (אסטמה), מרגיע כאב.

מירסן – ניחוח עשבי, אדמתי, חריף. משכך כאבים, מרפה שרירים, מרגיע חרדות. האחראי לתחושת ה:הימרחות", משפר מצב רוח ומסייע לשינה טובה.

בי.קריופילן – ניחוח חריף, מרגיע, משחרר, מראה השפעות אנטי דלקתיות חזקות ותכונות להקלה על כאבים הן בכאב דלקתי והן בכאב נוירופתי.